AUSTRO Baumaschinen

Autoelektrikář - celá ČR

Česká republika

Přijmeme autoelektrikáře pro celou Českou republiku

Termín nástupu - ihned

Požadujeme

  • vyučení v oboru autoelektrikář nebo praxe v opravách strojů
  • znalost problematiky stavebních strojů
  • pracovitost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B - nutný, sk. C - výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • uživatelská znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel)
  • manuální zručnost

Nabízíme

Náborový příspěvek

  • zázemí rostoucí stabilní české společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení - základní plat až 40 000 Kč měsíčně
  • týden dovolené navíc
  • firemní akce
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon
  • zaškolení
  • práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • diagnostika závad u stavebních strojů
  • jejich opravy a servis v záruční i pozáruční době

Napište nám

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat přes e-mail cermak@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Benefit pro nové zaměstnance
Benefit pro nové zaměstnance Náborový příspěvek
loading