AUSTRO Baumaschinen

PRODEJCE STAVEBNÍCH STROJŮ - SLOVENSKO

Slovensko - Žilina, Bratislava

Přijmeme prodejce stavebních strojů pro Slovenskou republiku

Hledáme do našeho týmu nového kolegu či kolegyni na pozici prodejce stavebních strojů pro Slovensko. Jsme dynamicky rozvíjející se firma. Prodáváme stroje značky Kobelco, Atlas, ROKBAK, Mecalac, příslušenství Hydraram a další.

Náplň práce:
* péče o získané i stávající zákazníky
* zpracování nabídek/smluv
* vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci Slovenska
* prodej stavební techniky

Požadujeme

* středoškolské vzdělání
* praxe na obdobné pozici v oblasti prodeje stavebních strojů výhodou
* řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
* velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme

Náborový příspěvek

* automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
* zajímavé finanční ohodnocení, provize z prodeje
* zaškolení

Napište nám

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat přes e-mail hrivik@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Benefit pro nové zaměstnance
Benefit pro nové zaměstnance Náborový příspěvek
loading