AUSTRO Baumaschinen

Skladník - sklad náhradních dílů Brno

Brno

Přijmeme skladníka do skladu náhradních dílů v Brně

Požadujeme

SŠ vzdělání, práce na PC (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz skupiny B, C, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, znalost anglického nebo německého jazyka  výhodou,  komunikativnost, časová flexibilita, odpovídající pracovní nasazení, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost

Nabízíme

Náborový příspěvek

Zaškolení, zvyšování kvalifikace, perspektivu stabilního zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení,mobilní telefon.

Náplň práce

Nákup a prodej náhradních dílů a příslušenství pro stavební stroje, komunikace se zákazníky, zpracování poptávek a nabídek, zpracování servisních protokolů,  vystavování dodacích listů – podkladů pro fakturaci, vyhledávání dílů v technické dokumentaci, sledování a kontrolování dodržování termínů dodání, vyřizování reklamací, práce v účetním programu PREMIER atd.

Napište nám

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat přes e-mail zadelakova@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Benefit pro nové zaměstnance
Benefit pro nové zaměstnance Náborový příspěvek
loading